Hakkımızda

Unabella kimdir?


Farklı ürün ve lezzetleri ile sektöre farklı bir heyecan getiren Unabella markamız ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Unabella

Evrensel şartlarda üretim teknoloji yapısı, daha güvenli ve hijyenik ortamı, tecrübeli çalışanlarımızın gıda üretimine uygunluğu ve gerçek lezzeti hızlı servis ağı ile daha çabuk ulaştırmayı amaç edinen gıda diyarının yeni ismi Unabella; kaliteli ve doğal unlu ürünleri tüketiciye sunma ilkesiyle kuruldu.

Hiçbir katkı maddesi içermeyen, tamamen doğal yollardan elde edilen ürünlerin tüketiciye sunmaktaki önemin ve hassasiyetin bilincinde olan Unabella, tüketicinin güvenini ve memnuniyetini kazanabilmek için de gerekli dikkat ve özveriyi göstermektedir.

Bu nedenle, özellikle toplumumuzun temel besin kaynağını oluşturan ekmeğin sağlık açısından öneminin bilincinde olan firmamız,

ekmeğin temel hammaddesi olan buğdayın üretim ve yüksek verim oranına özen göstermekte, kaliteli buğday seçiminde gerekli bütün ön çalışma ve araştırmaları yaparak alımını yapmaktadır.

Bunun yanında diğer unlu mamüllerin üretiminde aynı titizliği ve özeni gösteren Unabella, gıda sektöründe iddialı olmakla beraber; gıda sektörünün öncüleri arasında yer almak için heyecan, azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

Bunun için gerekli bütün çalışmaları önceden tamamlayan ve üretime geçen Unabella, kaliteli ve lezzetli ürünleri halkımıza sunumuyla , kısa zamanda hakedeceği güvenle ve ürünlerimizin tüketimine gösterilen ilgiyle nedenli haklı olduğumuzun en iyi delili olacaktır.

Unabella Markası


Ürünlerimize göstermiş olduğumuz özeni ve hassasiyeti, kurumsal anlamda pekiştirmek amacıyla tescilini aldığımız Unabella markası ile müşterilerimize kalite güvencesi sunmayı amaçlamaktayız.

Web sitemizde yer alan "İletişim" sayfasından ürünlerimiz ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.Her zaman taze, her zaman lezzetli olmasının sebebi; Kimbilir, belkide sevgiyle yoğurulmuş olmasıdır hamuruna lezzet katan...

 

Takipte kalın

E-posta listemize kayıt olarak, bizim ile ilgili bilgilerden, ürünlerimiz ile yapılan muhteşem tariflerden ilk siz haberdar olun.